Hírek-aktuális
A Wiha ismét az EMOSZ ajánlásával!
Örömmel osztjuk meg hivatalosan is a hírt, hogy a Wiha-t ismételten elismerte az EMOSZ – az Elektromosipari Magánvállalkozók Országos Szakmai Egyesülete –, és megújította ajánló tanúsítványát. Ez az oklevél, amely mostantól öt évig érvényes, erős megerősítése annak a minőségnek, megbízhatóságnak és bizalomnak, amit a Wiha szerszámok a magyar piacon dolgozó szakemberek körében kivívtak.
Mi az EMOSZ?Az EMOSZ (Elektromosipari Magánvállalkozók Országos Szakmai Egyesülete) az egyik legelismertebb szakmai szervezet Magyarországon. Kis- és középvállalkozásokat, valamint elektromosipari szakembereket tömörít, képviseli érdekeiket, oktatási fórumokat biztosít számukra, és előmozdítja a szakmai fejlődésüket. A hazai piacon betöltött szerepe nem csupán tanácsadói jellegű, hanem irányadó is a minőség és megbízhatóság terén.
Ezért is olyan fontos az ajánlásuk – nem puszta formalitás, hanem valódi szakmai pecsét azok részéről, akik nap mint nap használják ezeket a szerszámokat. Ennek az elismerésnek az újbóli elnyerése nem csupán megtiszteltetés számunkra – hanem felelősség is, amit komolyan veszünk.
Ez az együttműködés valóban számít
A Wiha és az EMOSZ évek óta sikeres kapcsolatot ápol, amely közös értékeken alapszik: elkötelezettség a biztonság, az innováció és a felhasználóközpontú szerszámtervezés iránt. A megújított tanúsítvány nemcsak az EMOSZ folyamatos bizalmát tükrözi márkánk iránt, hanem visszaigazolja a villanyszerelők igényeit kielégítő, kiváló minőségű szerszámok előállítására tett folyamatos törekvéseinket is.
Ahogy Mayer Gergely, az EMOSZ elnöke is kiemelte:
„Több akkori tesztelő kolléga is bővítette szerszámparkját azóta Wiha eszközökkel, és mindegyikük nagy megelégedéssel használja azokat.”
Ez a gyakorlati tapasztalat megerősíti, hogy a Wiha valóban azt nyújtja, amit ígér – megbízhatóságot, tartósságot és professzionális élményt a mindennapi munkában.
Gergely személyes tapasztalatát is megosztja:
„A személyes kedvencem tényleg a LiftUp csavarhúzó és annak rendszere. Kényelmes, jó fogása van, ha kell, akkor bele lehet kapaszkodni – nem csak ajánlanám, többet ajándékoztam is már ismerősöknek.”
Ezek az élmények azt mutatják, hogy a Wiha szerszámok nemcsak megbízhatóak, hanem a szakemberek mindennapjainak szerves részévé is válnak.
Számunkra ez az együttműködés hosszú távú magyarországi stratégiánk része
Erős kapcsolatokat építünk a szakemberekkel, ösztönözzük a márkahűséget, és megerősítjük pozíciónkat a villamosipari kéziszerszámok megbízható márkájaként.
Mely szerszámokat ajánlja az EMOSZ?
A megújított tanúsítvány kifejezetten az alábbi szerszámkategóriákat ismeri el, amelyeket a magyar villanyszerelők széles körben használnak és értékelnek:
- SoftFinish® csavarhúzók 1000 V AC szigeteléssel
- Nyomaték-csavarhúzók 1000 V AC szigeteléssel
- Fogók 1000 V AC szigeteléssel
- Wiha speedE® elektromos csavarhúzó
- Blankoló és krimpelő fogók
- Szerszámkészletek 1000 V AC szigeteléssel
Ezek a termékcsoportok sikeresen teljesítették az EMOSZ belső értékelését és gyakorlati tesztelési folyamatait, ami még értékesebbé teszi az ajánlást.
Támogató kampány – elérni a piacot
Ennek a jelentős együttműködésnek a megünneplésére Magyarországon egy kisebb, de annál hatékonyabb médiakampányt indítunk. Célunk, hogy mind a meglévő, mind az új vásárlók értesüljenek erről az elismerésről.
A promóciós anyagok hamarosan megjelennek a viszonteladóknál országszerte – figyelemfelkeltő polcra helyezhető wobblerek, valamint a Wiha szerszámcsomagolásokra kerülő különleges matricák formájában. Ezek a jelölések gyorsan és egyértelműen kommunikálják a villanyszerelők felé, hogy a Wiha megbízható, EMOSZ által ajánlott márka.